IMPRESSUM
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
( volejte od 08 -20 hodin )
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 500,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
Novinky
14.06.2021
BYLINEO v éteru
Přeji všem krásné pondělí, byl jsem pozván do jednoho rádia. Byli skvělí, přivítali mě ovocným dortem a úsměvem. Cítil jsem se jako doma.  Pokud js... číst celé
17.02.2021
Nově v nabídce SKVĚLÝ KRÉM
SKVĚLÝ KRÉM BYLINEO    Ti z vás, co nás znají z více než třiceti míst v České republice z farmářských trhů víte, že jsme velmi pozitivní lidé. No a c... číst celé
30.11.2020
OTEVŘENÍ FARMÁŘSKÝCH TRHŮ - PROSINEC JSME S VÁMI
Tak jsme se konečně dočkali, od čtvrtka jsme znovu na farmářských trzích. JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
Paní Věra za Švýcarska
Po odmlce zaviněnou rozhodnutím našich potentátů se už zase setkáváme s vámi. Znovu potkáváme šlechtice na farmářských trzích. číst celé
31.05.2021
JEDEME DÁL
Tak jako kdysi zpíval Petr Janda s Petrou Janů i my - JEDEME DÁL číst celé
Zobrazit všechny články
Jestli chcete, poradíme co s Vaší pletí

Dobrý den,

naše péče o pleť je určena právě vám, ženám, mužům, dívkám i chlapcům. Je jedno kolik je Vám let, jestli máte potíže s pletí, nebo jen chcete lépe vypadat. Poradíme, najdeme nejlepší způsob, jak mít krásnou a zdravou pleť. Je to osobní? Ano je, a tak to má být, náš přístup je formou laskavého zacházení s lidmi. Vše diskrétně, a tak, jak si budete přát Vy.

Jak na to?

  1. My nabízíme ručně vyráběnou přírodní kosmetiku BYLINEO, kosmetiku, která prostě a jednoduše FUNGUJE. 
  2. Unikátní složení - 99% tvoří přírodní složky, obsahující 10 % bylin, extrakt z rašeliny PEZRA (léčivé peloidy) a další ingredience se vzájemně doplňujícími se účinky.
  3. Bez silikonů, parabenů, chemických stabilizátorů, ropných látek a bez PEG látek (deriváty a sloučeniny PolyEthylenGlykolu). Také naše obaly jsou bez ftalátů a mají farmaceutický atest.

A věřte, že tomu opravdu rozumíme. Přijďte se přesvědčit osobně, k nám do prodejny, na farmářské trhy, kde rádi osobně poradíme. My jsme kosmetika - Daniela, Rudolf, Pavla za  celý tým Bylineo. Těšíme se na vás, tak na viděnou. 

KONTAKT: tel. +420 737 149 049

IMPRESSUM

IMPRESSUM dle zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů

www.bylineo.cz je internetová prezentace
BYLINEO s.r.o. Česká republika

Za obsah odpovídá:
BYLINEO s.r.o.
Rejstříkový soud: Městský soud v Praze, oddíl C, vložka 301927
Sídlo společnosti: Brandýs nad Labem
Kontaktní osoba: Daniela Dee Mende
IČO: 07502796
DIČ: CZ07502796

 

Jednatel:
Dr. Daniela Dee Mende - daniela@bylineo.cz 

 

Adresa:
Na kopečku 251/10
250 01 Brandýs nad Labem Stará Boleslav
Telefon: 420 774 70 90 10
E-mail: info@bylineo.cz

Právní informace:

1. Ochranná práva

Veškerá práva na tuto internetovou stránku a její obsah náleží společnosti BYLINEO®  s.r.o. Tyto internetové stránky si můžete prohlížet a využívat objednávkových funkcí BYLINEO® s.r.o. pouze pro svou osobní, nekomerční potřebu. Každé další použití nad rámec prohlížení, stahování, tisku částí stránek k osobním a nekomerčním účelům není dovoleno. Licence ke značkám, včetně log, sloganů a názvů produktů patřících společnosti BYLINEO® s.r.o., jakéhokoli druhu se neposkytují.

2. Kopírování

Kopírování těchto internetových stránek je možné pouze pro osobní, nekomerční účely, pokud uvedete společnost BYLINEO® jako zdroj. Proto musí být kopírování, ať již v tištěné, digitální nebo jiné formě opatřeno odkazem: „Zdroj: www.bylineo.cz“ a „© BYLINEO® s.r.o."

3. Spojení

Bez výslovného písemného souhlasu BYLINEO® s.r.o. není dovoleno provádět změny na těchto stránkách a/nebo jejím obsahu, především není dovoleno vytvářet rámečkem, odkazem nebo jiným způsobem spojení. Příslušné odkazy na těchto stránkách slouží výlučně vašemu pohodlí. Vezměte prosím na vědomí, že při využívání těchto odkazů opouštíte stránky společnosti BYLINEO® s.r.o., která tak nemá žádný vliv na obsah stránek otvíraných přes tento odkaz a nepřebírá odpovědnost za škody, které otvíráním a prohlížením těchto stránek nebo stahováním či jiným využíváním obsahu vzniknou. Pokud vedou na stránky BYLINEO s.r.o. odkazy třetích osob, neznamená to, že BYLINEO® s.r.o. s obsahem stránek třetích osob souhlasí nebo za něj odpovídá.

4. Úplnost

BYLINEO® s.r.o. dbá s maximální pečlivostí na zajištění správnosti, úplnosti a aktuálnosti informací na internetových stránkách. Přesto BYLINEO® s.r.o. doporučuje si správnost informací před jejich použitím ověřit. BYLINEO®s.r.o. neručí za obsah těchto stránek ani za škody, které prohlížením, stahováním nebo používáním těchto stránek vzniknou.

5. Rozhodné právo

Pro případné právní spory vyplývající z používání internetových stránek a / nebo jejích funkcí platí právo České republiky.

6. Ukládání osobních dat

Pro objednávku brožur, obsluhu BYLINEO® eshopu nebo při používání online formuláře je nutné, abyste nám poskytli informace vyžadované internetovou stránkou. BYLINEO® s.r.o. tato data ukládá pro zpracování poptávky. BYLINEO® s.r.o. s těmito daty zachází důvěrně a poskytuje je třetím osobám pouze v takové míře, v jaké je to nutné k výše uvedeným účelům, to vše při důsledném dodržení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

7. Vyloučení záruky

BYLINEO® s.r.o. (dále také jen „autor“) v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost, úplnost nebo kvalitu poskytovaných informací. Nároky na záruky vůči autorovi, vztahující se na škody materiálního či duševního charakteru způsobené používáním nebo nepoužíváním poskytovaných informací, popř. využíváním chybných a neúplných informací, jsou zásadně vyloučeny, pokud nebyly autorem zaviněny prokazatelně úmyslně nebo z hrubé nedbalosti. Všechny nabídky podléhají změnám a jsou nezávazné. Autor si výslovně vyhrazuje právo bez předchozího upozornění měnit, doplňovat, mazat části stránek nebo celou nabídku, nebo její zveřejnění dočasně nebo definitivně zrušit.

Odkazy

Při přímém nebo nepřímém odkazování na jiné stránky („linky“), za které neodpovídáme, by odpovědnost byla možná pouze v případě, že bychom o obsahu věděli a měli bychom technicky možnost jeho využívání v případě protiprávního obsahu zabránit. Prohlašujeme proto výslovně, že v okamžiku vložení odkazu příslušná stránka neobsahovala protiprávní obsah. Nemáme žádný vliv na aktuální a budoucí podobu a obsah odkazovaných/připojených stránek. Proto se tímto výslovně od veškerého obsahu všech odkazovaných / připojených stránek, které byly po vložení odkazu změněny, distancujeme. Toto konstatování platí pro všechny odkazy vkládané do naší vlastní internetové nabídky a odkazy na cizí příspěvky v námi zřízených návštěvnických příspěvcích, diskusních fórech a adresářích. Za protiprávní, chybný nebo neúplný obsah a především za škody vzniklé používáním nebo nepoužíváním takto sdělovaných informací odpovídá pouze majitel stránek, na které je odkazováno, ne ten, prostřednictvím jehož odkazu je na příslušný zveřejněný obsah odkazováno. Pokud se dostanete na jinou stránku z BYLINEO, jedná se o nezávislou stránku, nad jejímž obsahem nemáme žádnou kontrolu. Kromě toho odkaz z naší stránky na jinou neznamená, že se s jejím obsahem ztotožňujeme a její používání podporujeme. Považujeme za vaši povinnost, abyste vámi používané aplikace používali bez jakýchkoli virů, červů a trojských koní či jiných škodlivých věcí.

Autorské právo a ochranná značka 

Autor dbá na to, aby byla ve všech publikacích dodržována autorská práva na použité grafiky, názvy produktů, zvukové dokumenty, videosnímky a texty, byly použity jím vytvořené grafiky, názvy produktů, zvukové dokumenty, videosnímky a texty nebo byly využity volně přístupné grafiky, zvukové dokumenty, videosnímky a texty nepodléhající autorským právům. Všechny chráněné značky a symboly uváděné v internetové nabídce i chráněné značky a symboly třetích osob podléhají neomezeně ustanovením příslušného platného práva o ochranné značce a vlastnickým právům příslušných majitelů značek. Na základě pouhého uvedení nelze vyvozovat závěr, že značky třetích osob nejsou chráněny! Copyright na zveřejněné, vlastní autorem vytvořené objekty náleží autorovi stránek. Kopírování nebo používání takovýchto grafik, zvukových dokumentů, videosnímků a textů v jiných elektronických nebo tištěných publikacích není bez výslovného souhlasu autora dovoleno.

Právní účinnost vyloučení záruky

Toto vyloučení záruky je nutné chápat jako součást internetové nabídky, z které bude na tuto stránku odkazováno. Pokud části nebo jednotlivé formulace tohoto textu nesplňují, již nesplňují, nebo ne zcela splňují platné právní předpisy, zůstávají ostatní části dokumentu z hlediska obsahu a platnost nedotčeny.

Novinky z našeho blogu

Paní Věra za Švýcarska
Paní Věra za Švýcarska
Po odmlce zaviněnou rozhodnutím našich potentátů se už zase setkáváme s vámi. Znovu potkáváme šlechtice na farmářských trzích. číst celé
JEDEME DÁL
31.05.2021
JEDEME DÁL
Tak jako kdysi zpíval Petr Janda s Petrou Janů i my - JEDEME DÁL číst celé
BYLINEO MÁ OTEVŘENO DÁL....
01.03.2021
BYLINEO MÁ OTEVŘENO DÁL....
Vážení naši milí klienti. Vláda ČR rozhodla o prodloužení platnosti nouzového stavu do 28.3. 21. číst celé
NOUZOVÝ STAV A BYLINEO
07.11.2020
NOUZOVÝ STAV A BYLINEO
Dlouho jsem přemýšlel, jak tento příspěvek napsat. Příběhy lidí jsou pryč - to nám vzali, naše milované farmářské trhy. číst celé
Chcete být informováni o nových produktech?

Kosmetika BYLINEO - vyzkoušíš a neměníš...

 

   PLATEBNÍ  BRÁNA

           

 

           PARTNEŘI PRO DOPRAVU              

Kde nás najdete

Na kopečku 251/10, Brandýs n.L.-Stará Boleslav   

 

Kontakt
Eshop BYLINEO
Péče o klienty -volejte 737 149 049
( volejte od 08 -20 hodin )
Copyright by BYLINEO s.r.o. - 2018
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz